Lidé z M.B.A. Finance radili seniorům, jak nenaletět šmejdům
V Domově pro seniory v Brně proběhla přednáška, na které Adam Vrbecký hovořil s obyvateli domova o tom, jak nenaletět podvodníkům, kteří si vysloužili přiléhavou přezdívku šmejdi.
03.07.2014
Lidé z M.B.A. Finance radili seniorům, jak nenaletět šmejdům
Společenská zodpovědnost v M.B.A. Finance
V rámci Mezinárodního dne sociální práce uspořádali neziskové společnosti z Jesenicka odbornou konferenci, na níž vystoupilo přes třicet specialistů z různých oblastí sociální práce a dobrovolnictví.
28.03.2014
Společenská zodpovědnost v M.B.A. Finance
V M.B.A. FINANCE CHTĚJÍ MÍT SEHRANÝ A POZITIVNÍ TÝM ZAMĚSTNANCŮ
Rozhovor s Jakubem Zakrzeckim, provozním ředitelem a členem managementu M.B.A. Finance Česká republika.
10.02.2015
V M.B.A. FINANCE CHTĚJÍ MÍT SEHRANÝ A POZITIVNÍ TÝM ZAMĚSTNANCŮ

PROFIL

Jsme společnost M.B.A. Finance (člen skupiny M.B.A. EMPIRE) - přední společnost v řízení kreditních rizik (Credit Risk Management) a poskytující poradenství v oblasti řízení vztahů se zákazníky (Customer Relationship Management) v České republice.

Našimi klienty jsou přední společnosti z řad bank, pojišťoven, mobilních operátorů, dodavatelů energií, státního a komunálního sektoru aj. Těmto společnostem pomáháme zvyšovat zisky a snižovat náklady. Zaměřujeme se na precizní řízení rizik, optimalizaci finančních toků a hledáme cesty ke generování vyšších příjmů z každého zákazníka.

Na českém trhu působíme od roku 2005, sídlo máme v Praze a hlavní operační centrum je umístěno v Jeseníku. Jsme součástí mezinárodní skupiny M.B.A. EMPIRE Ltd. se sídlem v Londýně, která působí v regionech střední a východní Evropy a v Asii. Naše pobočky najdete v České republice, na Slovensku, Ukrajině, v Rusku, Rumunsku, Kazachstánu, Číně, Indii a Indonésii.

M.B.A. Finance je členem:

The Professional Risk Managers International Association Hospodářská komora České republiky    American Chamber of Commerce

Naše službyManagement
Přihlásit se