Regionální inspektor

Práce regionálního inspektora spočívá především v osobních návštěvách dlužníků, jejichž cílem je inkaso pohledávky.

Lokalita – celá ČR

Náplň práce:

  • osobní inkaso pohledávek
  • příprava služebních cest a jejich realizace (ve svěřeném území)
  • zastupování společnosti při kontaktu s dlužníky
  • sjednávání mimosoudních dohod
  • reporting o činnosti

Uvítáme:

  • středoškolské vzdělání
  • praxi a zkušenosti v osobním jednání s lidmi
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • serióznost a profesionální vystupování, asertivní jednání
  • schopnost organizovat si práci a zvládat úkoly v termínu
  • spolehlivost, samostatnost, týmovost
  • morální a trestní bezúhonnost
  • chuť pracovat na ŽL, časová flexibilita
  • uživatelská znalost práce na PC (Windows, Word, Excel, internet)
  • řidičský průkaz skupiny B a vlastní vůz (mobilita)
  • schopnost zvládat úkoly v termínu

Zkušenosti v oblasti vymáhání pohledávek výhodou.

Nabízíme:

  • odměňování provizním systémem
  • zajímavou a motivující práci v profesionálním týmu
  • perspektivu významného profesního a osobního růstu
  • motivující finanční ohodnocení včetně cílených odměn a benefitů
  • možnost zajištění vedení účetní agendy
  • výhodný tarif do Vašeho mobilního telefonu
  • proškolení a zapracování v terénu
  • místo výkonu dle teritoria trvalého bydliště a okolí (znalost svěřeného území velkou výhodou)
  • nástup ihned či po dohodě

V případě Vašeho zájmu o zařazení do výběrového řízení na danou pozici nám zašlete motivační dopis s CV a tel. spojením na e-mail: veronika.adamkova@mbaf.cz, příp. prostřednictvím https://jobs.lusk.io/m-b-a-finance-s-r-o/ed7c572b

Poskytnutím osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

Naše službyManagement
Florida ministerstvo zdravotnictví licenci http://lekarnuonline.com/ sazba zdravotního pojištění plány