Asistentka advokátní kanceláře

Pro spolupracující advokátní kancelář hledáme asistentku na hlavní pracovní poměr s výkonem práce v Jeseníku.

Požadujeme:

· Minimálně středoškolské vzdělání

· Dobrou znalost práce na PC – aplikace MS Office

· Odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa

· Odpovědný a aktivní přístup k zadávaným úkolům

· Schopnost samostatné i týmové práce

· Ochotu učit se novým věcem

· Komunikativní schopnosti

Náplň práce:

· Písemná i elektronická komunikace se soudy, klienty a dalšími subjekty

· Zpracování příchozí korespondence

· Dodržování interních pravidel, lhůt a nastavení procesů

· Zpracování statistik, přehledů a reportů

· Administrativní podpora

· Další úkony administrativního charakteru dle pokynů zaměstnavatele

Nabízíme:

· Spolupráce v mladém a profesionálním kolektivu

· Motivační finanční ohodnocení

· Firemní jazykové vzdělávání

· Příležitost k osobnímu růstu

· Zajímavé zaměstnanecké benefity

· Místo výkonu práce: Jeseník

V případě Vašeho zájmu o zařazení do výběrového řízení na danou pozici, nám zašlete motivační dopis s CV a tel. spojením na e-mail: veronika.adamkova@mbaf.cz

Poskytnutím osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

Naše službyManagement
Florida ministerstvo zdravotnictví licenci http://lekarnuonline.com/ sazba zdravotního pojištění plány