Naše produkty Profil Pro dlužníky

M.B.A. Finance s.r.o. nasazuje v České i Slovenské republice systém BYZNYS

Společnost M.B.A. Finance s.r.o., přední společnost na trhu inkasa pohledávek v České a Slovenské republice, nově zavedla pro vedení ekonomických agend a řízení procesů ERP systém BYZNYS. Dodávku informačního systému zajistila společnost Gosvo, spol. s r.o.

„Cílem zavedení nového systému bylo zpřehlednění všech evidencí a zejména sjednocení systémů v České a Slovenské republice a v neposlední řadě aplikace nástrojů pro podrobné analýzy výsledků a jejich konsolidaci,“ komentoval zavedení nového systému Bohuslav Kratěna, finanční ředitel M.B.A. Finance. Systém BYZNYS byl zvolen v rámci výběrového řízení především z důvodu jeho funkcionality v oblasti ekonomických agend a možnosti jednoduše připravovat úpravy přesně podle potřeb zákazníka.

Po podpisu smlouvy o dílo byla nejprve připravena Předimplementační příprava nasazení systému BYZNYS a po jejím schválení následovalo vlastní nasazení informačního systému. Rutinní provoz informačního systému byl ve společnosti M.B.A. Finance s.r.o. zahájen na začátku června poté, co byla ukončena Implementace a převod účetních dat z původního ekonomického software pořízených od 1. ledna 2010. Dnes se systémem pracuje 11 uživatelů v České republice a další 3 na Slovensku.

„Klíčový cíl nasazení nového informačního systému ve společnosti M.B.A. Finance s.r.o. se podařilo splnit,“ uvádí ing. Zuzana Zemánková, vedoucí projektu na straně Gosvo, spol. s r.o. „Systém je nyní plně funkční jak v České republice, tak i na Slovensku.“


Pro více informací kontaktujte:


Jana Tatýrková, PR Manager

Phone+420 734 510 289
E-Mailjana.tatyrkova@mbaf.cz

Kamil Pittner, Mediální konzultant pro IT

Phone+420 604 241 482
E-Mailkamil.pittner@prcom.cz

O společnosti M.B.A. Finance s.r.o.

M.B.A. Finance s.r.o. je přední společnost na trhu inkasa pohledávek v České a Slovenské republice. Hlavním předmětem činnosti je komplexní servis správy pohledávek, který zahrnuje inkaso pohledávek, odkup pohledávek a ekonomické poradenství v oblasti pohledávek.


O společnosti Gosvo, spol. s r.o.

Společnost Gosvo, spol. s r.o. je distributorem podnikových informačních systémů třídy BYZNYS, zabývá se jejich implementací i podporou. Byla založena v roce 1994, sídlo společnosti je v Brně a dceřiná společnost sídlí v Trenčíně. Mezi zákazníky Gosvo, spol. s r.o. patří například AZ KLIMA s.r.o., SIGNUM spol. s r.o., Thermona, spol. s.r.o., TONDACH Česká republika s.r.o a mnoho dalších.


O společnosti J.K.R.

Společnost J.K.R. je s produkty řady Byznys předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes má celostátní působnost a kromě příbramské centrály má pobočky v Praze a Teplicích. Také disponuje rozsáhlou sítí smluvních partnerů.


Podnikové informační systémy třídy Byznys, které mimo jiné obsahují moduly CRM, Workflow, Business Intelligence, Projektové řízení, využívá v Česku více než 1 200 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, H & H Hotels, Humi Outdoor, Marimex, Ravak, Ryor či Vltava-Labe-Press.

Kariéra

Jsme mladá a dynamická společnost a hledáme do našich řad odborníky jednotlivých profesí, kteří sdílí nadšení pro týmovou práci.

Podrobnosti...
© M.B.A. Finance s.r.o., 2010