V Jeseníku proběhlo za účasti M.B.A. Finance 170. Zahájení lázeňské sezóny

V Jeseníku proběhlo za účasti M.B.A. Finance 170. Zahájení lázeňské sezóny
15.05.2017

12. a 13. května se v Jeseníku konalo 17. Zahájení lázeňské sezóny v rámci oslav 750 let od první písemné zmínky o městu Jeseník. Protože se snažíme dlouhodobě region, kde sídlí naše operační centrum, podporovat, stali jsme se generálním partnerem celé akce.

Velkolepá akce se uskutečnila v pátek přímo ve městě Jeseník. Na Masarykově náměstí vyrostla velká stage, kde se v 16 hodin celá akce zahájila za účasti ředitele Městských kulturních zařízení Jiřího Juráše, COO M.B.A. Finance Jakuba Zetka a místostarostky města. Následně se na jevišti i pod ním vystřídalo několik místních spolků, jako např. mažoretky, různá taneční studia či orchestr. Akce vyvrcholila koncertem Davida Kollera a jeho kapely před kompletně zaplněným náměstím.

Sobotní oslavy se odehrávaly v areálu Priessnitzových léčebných lázní. Do lázní bylo možné dopravit se z Olomouce historickým vlakem taženým parní lokomotivou Šlechtična, který České dráhy vypravily speciálně kvůli této akci. I Šlechtična, stejně jako město Jeseník či samotné Zahájení, oslavila výročí - a sice 70 let.

V areálu lázní byla akce zahájena podruhé, tentokrát nechyběli zástupci lázní a M.B.A. Finance CFO Radek Sedláček. Pro děti i dospělé byl připraven bohatý program, hlavním tahounem akce se stala slovenská zpěvačka Kristina.

Akce se zúčastnily tisíce lidí z Jeseníku i okolí a M.B.A. Finance se tak mohly před širokou veřejností představit jako společensky zodpovědná firma, kterou dění v regionu, kde působí, zajímá.

Více fotografií z akce najdete zde.

Florida ministerstvo zdravotnictví licenci http://lekarnuonline.com/ sazba zdravotního pojištění plány