Společenská odpovědnost

M.B.A. Finance - Centrální inkasní společnost

Jsme sociálně zodpovědnou firmou a věnujeme se celé řadě dobročinných aktivit. Dlouhodobě se snažíme aktivně pomáhat potřebným zejména v regionu Jesenicka, kde sídlí operační středisko firmy. 

Společensky prospěšné projekty nejen finančně podporujeme, ale aktivně je vytváříme a zapojujeme do nich pracovníky společnosti. Lidé z firmy přímo pomáhají druhým. Ať pravidelně, jako partneři dvou dětských domovů a domů seniorů, nebo v případech, kdy je potřeba pomoci ohroženým skupinám obyvatelstva.

Kromě toho využíváme svého odborného potenciálu při zvyšování finanční gramotnosti obyvatelstva napříč všemi kategoriemi populace. Vyvinuli jsme stolní společenskou hru Čas dluhů, ve které se učí, jak nakládat s penězi. A stejnojmenný komiks, který s nadhledem a humorem pojednává o světě financí. Vedle toho zajišťujeme výukové pomůcky pro knihovny a školy, organizujeme přednášky a semináře, na které zajišťujeme lektory. 

Zprávy
0%
Druhý ročník turnaje M.B.A. Finance Fotbal Cup vyhrály děti z Jeseníku
2016-09-03
Na sportovním hřišti jesenické Základní školy Nábřežní se sešli již podruhé holky a kluci z dětských domovů, aby poměřili své síly v několika sportovních disciplínách turnaje M.B.A. Fotbal Cupu. Kromě fotbalu a vybíjené nově soutěžili také v lehkoatletickém pětiboji. Úspěšnější letos byly děti z Jeseníku, které získaly dva poháry ze tří. 
Lidé z M.B.A. Finance čtou dětem
2016-03-21
Jeseník 21.3.2016 - Prostřednictvím knih děti vstupují do světa fantazie, rozvíjí si paměť a učí se myslet. Proto se zaměstnanci M.B.A. Finance rozhodli popostrčit ke čtení děti z dětských domovů, kterým dlouhodobě pomáhají. 
Turnaj M.B.A. Finance Fotbal Cup vyhráli všichni
2015-09-23
Jeseník 23.9.2015 - V sobotu 19. 9. 2015 na hřišti Základní školy Nábřežní v Jeseníku proběhl turnaj M.B.A. Finance Fotbal Cup v malé kopané a vybíjené. Kromě týmu vyhlašovatele se sportovního dopoledne zúčastnili reprezentanti z dětských domovů v Jeseníku a v Černé Vodě. 
Dobrovolníci z M.B.A. Finance pomáhali nevidomým
2015-06-30
Jeseník 30.6. 2015 - Lidé ze společnost M.B.A. Finance pomohli vloni uspořádat konferenci Mezinárodního dne sociální práce a nabídli charitativních organizacím z Jesenicka dobrovolnickou pomoc. A v letošním roce neziskovky nabízené dobrovolníky využily již dvakrát. 
Lidé z M.B.A. Finance pomáhali v Charitě Javorník
2015-05-13
Zaměstnanci M.B.A. Finance ve své práci pro potřebné nezapomněli ani na organizaci Charita ČR, která pečuje v Domově pokojného stáří sv. Františka v Javorníku o osoby se sníženou soběstačností a zdravotním postižením. Čtyři dobrovolníci z embéáčka se tam 13. května vydali, aby pomohli s drobnými pracemi a aby předali užitečné dary.
Florida ministerstvo zdravotnictví licenci http://lekarnuonline.com/ sazba zdravotního pojištění plány