Sponzoring & partnerství

M.B.A. Finance - Centrální inkasní společnost

Zapojujeme se do veřejného života v roli partnera či sponzora. Podporujeme jak plošné, tak i regionální projekty sportovního a kulturního charakteru, které rozvíjejí, obohacují a kultivují život společnosti.

Jsme partnery celorepublikově významných kulturních akcí, jakými jsou např. Letní Shakespearovské slavnosti a Mezinárodní hudební festival v Českém Krumlově. A současně přispíváme drobnými sponzorskými dary na sportovní kluby a různá občanská zájmová sdružení v Jesenickém regionu.

Zprávy
V M.B.A. Finance podporují kulturu
2015-09-29
Praha 25.9.2015 - V rámci společenské zodpovědnosti ve společnost MBA Finance nezapomínají ani na kulturu. Kromě toho, že se pravidelně podílí na Mezinárodním hudebním festivalu Český Krumlov a přispívají na Letní Shakespearovské slavnosti, každoročně podpoří nějaké menší kulturní akce.
M.B.A. Finance podpořily Folklórní večer v Jeseníku
2012-09-27
V rámci XII. svatováclavského mezinárodní setkání proběhl 27. září 2012 v Priessnitzových léčebných lázních v Jeseníku vlastivědný seminář na téma „Slezská lidová kultura a kultura lidu na Jesenicku“. Na něm se naši historici, spolu s kolegy z Německa a Polska, věnovali slezské lidové kultuře, která se utvářela již za existence českého království, rakousko-uherské říše i Pruska.
Florida ministerstvo zdravotnictví licenci http://lekarnuonline.com/ sazba zdravotního pojištění plány