IT řešení

IT řešení

VAŠE POMOCNÉ RUCE = READY-MADE IT ŘEŠENÍ

Soustředíme se na vývoj a implementaci software pro oblasti péče o zákazníky a řízení kreditních rizik.

Vedle ready-made software provádíme také outsourcing IT řešení a souvisejících služeb. Samozřejmostí je poskytnutí servisu a veškeré podpory. Provádíme řešení pro scoring zákazníků, segmentace zákazníků, čištění dat a jejich verifikace (zejména kontakty – adresy, telefony…), dohledávání kontaktů (fyzické i právnické osoby), software pro řízení inkasních procesů (mimosoudní, soudní a exekuce), tiskový a obálkovací management, ůstřednová řešení, řešení pro call centra, aplikace pro správu a vyhodnocování zákaznických potřeb apod.

„Přinášíme již hotová funkční řešení, která lze aplikovat v horizontu týdnů.“

DebThor® - komplexní systém pro řízení vztahů se zákazníky a správu pohledávek.

  • Modulární architektura a škálovatelný systém (umí růst s potřebou vyššího výkonu).
  • Je nezávislý na platformě (Windows, Linux), je prověřený na technologiích Microsoft, Oracle, Adobe.
  • Podporuje více jazyků (CZ, ENG, CN, RUS).
  • Importuje data ve všech formátech z různých zdrojů (vč. datových schránek, veřejných rejstříků bankovních a poštovních výpisů apod.) a je propojený s dalšími databázemi,
  • Automaticky řídí workflow v aktuálním v čase, z triggerů a jobscheduleru generuje úkoly, plánuje a reaguje na změny. Všechny informace (včetně audiokomunikace) zálohuje (tracking).
  • Dynamicky generuje reporty a digitalizuje dokumenty vč. automaticky vkládaných příloh, plánuje elektronické i fyzické exporty v čase.

 

DebThor je využitelný na všechny formy marketingových aktivit – od průzkumů trhu, akvizic, různých forem podpory prodeje a telesales, přes retence až po inkaso pohledávek. 

Náš týmManagement
Florida ministerstvo zdravotnictví licenci http://lekarnuonline.com/ sazba zdravotního pojištění plány