Služby

M.B.A. Finance - Centrální inkasní společnost

Poradenství
Poskytujeme poradenství a implementaci řešení vhodných pro efektivní řízení vztahů se zákazníky a řízení kreditních rizik. V rámci poradenství nejen definujeme problém ... (více)
CRM řešení
Poskytujeme specializované služby Řízení vztahů se zákazníky a Řízení kreditních rizik CRM – od analýz procesů, přes správu zákazníků až po realizaci direct marketingových aktivit ( ... (více)
Management pohledávek
Provádíme komplexní správu problémových aktiv od upomínkového servisu, přes mimosoudní a soudní inkaso až po exekuce. Máme efektivní proces vymáhání, který zajišťují ... (více)
IT řešení
Soustředíme se na vývoj a implementaci software pro oblasti péče o zákazníky a řízení kreditních rizik. Vedle ready-made software provádíme také outsourcing IT řešení a s ... (více)
HR řešení
Hledání, najímání, školení a vedení profesionálů a specialistů pro oblasti řízení kreditních rizik a péče o zákazníky.  Jako specialisti na Credit Risk Managementu a Customer Ralationship ... (více)
Finanční služby
Pro naše klienty zajišťujeme optimalizaci finančních toků, factoring, forfaiting, leasing, financování odkupu pohledávek, restrukturalizace a refinancování nedobytných pohledávek.  Pomáh ... (více)
Náš týmManagement
Florida ministerstvo zdravotnictví licenci http://lekarnuonline.com/ sazba zdravotního pojištění plány