Výroční koncert nadačního fondu Srdce na dlani za námi

Výroční koncert nadačního fondu Srdce na dlani za námi
2017-11-30 | Sponzoring & partnerství

Praha 29. listopadu 2016 - V Národním domě na Vinohradech proběhl 13. ročník Vánočního charitativního koncertu pod taktovkou Nadačního fondu Srdce na dlani na podporu dětí z pěti dětských domovů. 
 

Letošní ročník byl oproti předchozím výjimečný tím, že v tomto roce nadační fond Srdce na dlani slaví 15 let svého fungování. Večer zahájila patronka nadačního fondu Jitka Kocurová a a zakladatel nadačního fondu Vítek Šubert. Poté večer převzal do své režie Pavel Anděl, který celý večer vtipně komentoval.

Program letošního galavečera byl bohatý. Se svými pěveckými či tanečními vystoupeními se představily děti z pěti dětských domovů, nad kterými drží nadační fond ochrannou ruku. Nechyběla ani krátká videa představující aktivity Srdce na dlani, skvělá pódiová show. Vrcholem večera se stalo vystoupení slovenské kapely No name.
Během večera se také prostřednictvím aplikace konala jakási online sbírka formou finančních příslibů a přislíbeno bylo násherných 368 560 Kč.

M.B.A. Finance je jedním z podporovatelů nadačního fondu, proto se akce zúčastnilo i několik zástupců, kteří se v této oblasti angažují.

Florida ministerstvo zdravotnictví licenci http://lekarnuonline.com/ sazba zdravotního pojištění plány