Sedmý ročník M.B.A. EMPIRE Badminton Cupu naprosto ovládla Jana Tatýrková

Sedmý ročník M.B.A. EMPIRE Badminton Cupu naprosto ovládla Jana Tatýrková
2018-03-16 | Tiskové zprávy

V úterý 13. března se uskutečnil tradiční badmintonový turnaj. V konkurenci 20 účastníků zvítězila Jana Tatýrková z Asociace inkasních agentur, která turnajem prošla bez jediné prohry.

Badmintonový turnaj M.B.A. EMPIRE Cup se letos uskutečnil již po sedmé, konkrétně v areálu Jeremi Sport v Praze. Celkem dvacet účastníků bojovalo o putovní pohár. Poprvé v historii si jej odnesla žena.

Jana Tatýrková se loni stala Nejlepší ženou turnaje, nicméně "na bedně" se neobjevila. Letos však bez jediné ztráty ovládla celý turnaj a získala nejen putovní pohár a pohár pro vítěze, ale samozřejmě i vítězství v kategorii žen.

Za ní se umístili Matúš Džavan z Raiffeisenbank‎ a Václav Štraser z Weinhold Legal. Vítězům gratulujeme.

Celý turnaj se nesl ve velmi přátelském duchu pod taktovkou trenéra a rozhodčího Milana Koska, který dohlížel na pravidla a díky zvolenému hernímu systému si všichni užili dostatek badmintonu, nicméně někteří si i po oficiálním ukončení soutěže ještě pár setů zahráli.

Děkujeme Jeremi Sport za zajištění hladkého průběhu akce a všem účastníkům za sportovního ducha a skvělé výkony a už teď se těšíme na osmý ročník.

Fotografie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
3.místo
2.místo
1.místo